KURUMSAL
 
Hakkımızda
Bimzabims, ÖZ-DA KÖMÜR LTD. ŞTİ. kuruluşudur.

Firmamız; 1995 yılında kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana sektöründeki tüm yenilikleri takip ederek, inşaat sektörünün parlayan yıldızı olmuştur. Bimzabims piyasada Asmolen, Bims, Baca Briketi ve hafif yapı ürünleri üretimleriyle piyasanın vazgeçilmez markası haline gelmiştir.

Sektörün lider kuruluşlarından olan şirketlerimiz, uzman kadromuz ve güçlü yapımızla bütün Türkiye'de uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz.

Dürüstlük ve istikrar ana prensibimizdir.

Amacımız, uzman kadromuzla, vermekte olduğumuz çözüm odaklı ve kaliteli hizmeti, tüm Türkiye'ye dağılmış şubelerimiz ile yaygınlaştırmaktır.

Misyonumuz

İnşaat sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmak.

Vizyonumuz

Ülkemizin her noktasında teşkilatlanmış, kaliteli, yenilikçi, öncü ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.

air jordan ireland new balance ireland longchamp taschen longchamp wien new balance wien timberland australia mont blanc pens cheap oakley sunglasses nike air max australia cheap oakleys air jordan pas cher nike belgique louboutin pas cher christian louboutin brussel louboutin brussel ray ban brillen oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern

© 2013 Bimzabims | www.bimzabims.com | Tüm hakları saklıdır. web tasarım : gaziart